plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Biežākie runātāji Saeimas plenārsēdēs
20
Jūn
2012

Foto: hiddedevries, Flickr.com

Deputatiuzdelnas.lv apkopojis datus par to, cik bieži 11.Saeimas deputāti līdz šim, piedaloties debatēs, sakot uzrunu vai ziņojot par likumprojektiem, uzstājušies no Saeimas tribīnes. Dati aptver visas 11.Saeimas sēdes, izņemot šodien notiekošo pēdējo šīs sesijas sēdi.

Dati liecina, ka plenārsēdēs visbiežāk uzstājies Vienotības deputāts Jānis Reirs (121 reize), visbiežāk gan nevis piedaloties debatēs, bet ziņojot par kādu likumprojektu. Viņam seko opozīcijas pārstāvis no Saskaņas centra - Valērijs Agešins (82 reizes), kurš arī biežāk tribīnē kāpis, lai ziņotu par likumprojektiem. Trešajā vietā - Vienotības deputāte Ilma Čepāne, kura uzstājusies 56 reizes.

Lielākais debatētājs 11.Saeimā bijis SC deputāts Andrejs Elksniņš (45 reizes), viņam seko Ilma Čepāne (V) (34 reizes), Ivars Zariņš (SC) (33 reizes).

Pirms pēdējās plenārsēdes šajā sesijā, kas notiks 21.jūnijā, septiņi deputāti no tribīnes vēl nav runājuši. Tie ir: Guntars Bilsēns (RP), Jānis Dūklavs (ZZS), Jānis Lāčplēsis (V), Vladimirs Nikonovs (SC), Inguna Rībena (V), Igors Zujevs (SC), kā arī deputāts, kurš visbiežāk kavējis komisiju sēdes - ZZS pārstāvis Jānis Klaužs.

Detalizētāki dati atrodami šajā saitē vai arī zemāk, infografikā.

Visvairāk deputāti debatējuši par Ārlietu ministra ikgadējo ziņojumu par paveikto un iecerēto darbību valsts ārpolitikā un par paveikto un iecerēto turpmāko darbību Eiropas Savienības jautājumos, kad tribīnē kāpuši 27 deputāti. Tāpat aktīvas debates bijušas par uzticības izteikšanu V.Dombrovska valdībai, 2012.gada valsts budžetu un grozījumiem likumā "Par tautas nobalsošanu un likumu ierosināšanu".

 

 

Dati apkopoti no Saeimas mājas lapas.

Rakstā izmantotais foto: hiddedevries

 

Deputatiuzdelnas.lv satura veidošanā tiek izmantoti Lursoft sniegtie pakalpojumi. Pateicamies par sadarbību!

Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot