plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Diskusija par Saeimas budžeta auditu
18
Sep
2013

Sabiedrība par atklātību Delnas sadarbībā ar Latvijas Republikas Valsts kontroli 2013.gada 2.oktobrī rīko diskusiju par Saeimas kancelejas finanšu un lietderības audita nepieciešamību, tā iespējām, riskiem.

Diskusijas mērķis ir noskaidrot, kā Saeimas kancelejas finanšu un lietderības audits veicinātu ne tikai sabiedrības atbalsta pieaugumu Saeimai, bet arī lietderīgāku un uz mērķi orientētāku Saeimas budžeta izlietojumu.

Delna 2012.gada decembra konferencē “Saeima, atklātība, atbildība – labie darbi, problēmas un risinājumi” prezentēja ideju par Saeimas budžeta publisko revīziju.  Delna šo iniciatīvu ir reģistrējusi www.manabalss.lv

Ideja par Valsts kontroles Saeimas budžeta auditēšanu ir izskanējusi arī no Saeimas deputātiem, tomēr vienbalsības par ideju nav.

Diskusija notiks 2.oktobrī. Plašāka informācija par diskusiju rakstot uz epastu :  evija.goluba@delna.lv , vai zvanot pa tālruni 6785585

2013.gada 2.oktobris

15:30 – 17:30

Sorosa fonds – Latvija, Alberta iela 13

DARBA KĀRTĪBA

15:30       Diskusijas atklāšana

15:40     Publisku revīziju Saeimas budžetam - sabiedrības uzticības vairošana likumdevējam. Inese Voika (Sabiedrība  par   atklātību Delna)

15:55       Šobrīd pastāvošais Saeimas izdevumu kontroles mehānisms, kā to ietekmē politiskā gaisotne? Elīna Siliņa (Publisko izdevumu un revīzijas komisija, Saeimas deputāte)

16:10      Valsts kontroles iespējas nodrošināt Saeimas Kancelejas finanšu un lietderības revīzijas. Risku  izvērtējums. Elita Krūmiņa (Valsts kontroliere)

16:25     Saeimas frakciju un Prezidija pārstāvju viedoklis par publisku revīziju Saeimas budžetam.

16:40     Diskusija: Iespējas, alternatīvas un turpmākās rīcības

Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot