plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Komisiju apmeklējums martā
12
Apr
2012

Foto: Saeimas Kanceleja

Deputatiuzdelnas.lv apkopojis statistiku par Saeimas komisiju un apakškomisiju sēžu apmeklējumu 2012. gada martā.

Komisiju sēdes

2012. gada martā no 100 Saeimas deputātiem 21 deputāts apmeklēja visas komisiju sēdes. Kopumā 11.Saeimā 100% sēdes apmeklējuši 2 deputāti - ZRP deputāts K.Eņģelis un VL-TB/LNNK deputāts Dz.Kudums.

Savukārt 10 deputāti martā apmeklēja vien 50% vai mazāk no komisiju sēdēm. Martā visbiežāk sēdes nav apmeklējis ZZS deputāts K.Seržants (apmeklējis 38% jeb 5 no 13 komisiju sēdēm). Starp biežākajiem sēžu kavētājiem ne vien martā, bet kopumā 11.Saeimā ir ZZS seputāts J.Klaužs un SC deputāts J.Ādamsons, kuri martā apmeklējuši 40% no komisiju sēdēm.

Apakškomisiju sēdes

Lai arī apakškomisiju sēdes notiek salīdzinoši retāk kā komisiju sēdes, vidēji 3 - 5  reizes mēnesī, dati liecina, ka deputāti tās mēdz kavēt biežāk kā komisiju sēdes. 2012.gada martā 27 deputāti bija apmeklējuši pusi vai mazāk no sēdēm, no tiem 6 deputāti neapmeklēja nevienu no sēdēm.

Saskaņas centra frakcijas vadītājs J.Urbanovičs 11.Saeimā tā arī vēl nav piedalījies nevienā Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē. Tā ir vienīgā apakškomisija, kurā J.Urbanovičs pieteicies darboties.

Visi dati

Saisītie raksti: Sēžu apmeklējums pirmajos 5 mēnešos

 

Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot