plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Andrejs Elksniņš Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
6
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Kurzemes vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts. Pirms tam zvērināts advokāts un partneris, zvērinātu advokātu S. Vārpiņa un A. Elksniņa birojs.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Juridiskā komisija;
  • Pieprasījumu komisija (no 21.06.2012 līdz 19.01.2012; no 21.06.2012.);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Latvijas Krājbankas uzraudzības nodrošināšanas, darbības apturēšanas un maksātnespējas procesa ietekmi uz Latvijas Republikas finanšu sistēmu (līdz 08.12.2011. līdz 01.09.2012);
  • Nacionālā drošības komisija (no 19.01.2012. - 21.06.2012.);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013. līdz 18.01.2014)
  • Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (no 21.02.2012 līdz 18.03.2014)
  • Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisija (no 14.11.2013)  
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot