plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Andrejs Judins Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts, pirms tam krimināltiesību eksperts, vadošais pētnieks Sabiedriskās politikas centrā  PROVIDUS, Rīgas Juridiskās augstskolas viesprofesors, Tiesnešu mācību centra vieslektors, Valsts probācijas dienesta sertificētais izlīguma starpnieks.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Juridiskā komisija;
  • Saimnieciskā komisija (līdz 01.04.2012.)
  • Sabiedrības saliedētības komisija (no 03.05.2012.)
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija (no 15.11.2011 līdz 13.11.2013)
  • Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (priekšsēdētājs) (no 23.02.2012.)
  • Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisija (priekšsēdētājs no 14.11.2013)
 
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot