plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Andris Buiķis Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
6
balsojumi

Deputāta profils

 

Ievēlēts no Rīgas apgabala
 
 
11.Saeimas deputāts
 
Bijis arī 10.Saeimas deputāts. Emeritētais profesors Latvija Universitātē, vadošais pētnieks LU Matemātikas un fizikas institūtā
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Sociālo un darba lietu komisija (no 20.10.2011 līdz 23.01.2014);
  • Saimnieciskā komisija (no 20.10.2011. līdz 01.04.2012.);
  • Pieprasījumu komisija (no 03.05.2012.).
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 23.01.2014)  
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 07.11.2012.)
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot