plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Artis Pabriks Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala.

Deklarācija CVK.

Saeimas deputāts no 17.10.2011. Nolicis deputāta mandātu uz Aizsardzības ministra amata pildīšanas laiku 03.11.2011.

23.01.2014. atjaunojis deputāta mandātu pēc V.Dombrovska ministru kabineta demisionēšanas 2013.gada 27.novembrī.

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (sekretārs) (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Pieprasījumu komisija (priekšsēdētājs) (no 20.11.2011 līdz 03.11.2011)
  • Ārlietu komisija (no 23.01.2014)

 

Informācija par Saeimas deputātu Saeimas mājas lapā

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot