plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Arvils Ašeradens Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala

 
 
11.Saeimas deputāts uz laiku, kamēr V.Dombrovskis nolicis Saeimas deputāta mandātu, lai pildītu ministru prezidenta amatu. Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs
 
10.Saeimas deputāts. Bijušais AS “Diena” valdes priekšsēdētājs (1992-2009)
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija;
  • Sociālo un darba lietu komisija;
  • Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisija;
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (no 29.11.2011 līdz 30.10.2012.);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 19.06.2012.) (priekšsēdētājs no 05.03.2014)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 13.02.2013)
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 24.04.2013 līdz 18.01.2014)
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot