plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Dana Reizniece-Ozola Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
4
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Kurzemes vēlēšanu apgabala

 
Ievēlēta 11. Saeimā. Darbu Saeimā uzsāka 2012.gada 8.martā, līdz tam atradās bērna kopšanas atvaļinājumā.
 
Bijusi 10.Saeimas deputāte, LR Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāre, nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”valdes padomniece, politiskās partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes locekle.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Juridiskā komisija (līdz 10.01.2013; no 13.06.2013 līdz 23.01.2014.);
  • Eiropas lietu komisija;
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (priekšsēdētāja) (no 28.01.2014)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija (līdz 10.01.2013);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (no 13.03.2012 līdz 10.01.2013);
  • Tautsaimniesības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 04.10.2012. līdz 10.01.2013.; no 05.09.2013);
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (līdz 10.10.2012.);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 05.09.2013)  

Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot