plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Dzintars Kudums Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Kurzemes vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts. Iepriekš Priekules novada Kalētu pagasta pārvaldes vadītājs. Bijis 7.Saeimas deputāts, Valsts prezidentes V.Vīķes-Freibergas padomnieks nacionālās drošības jautājumos.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Sabiedrības saliedētības komisija (no 26.04.2012.);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (no 13.09.2012.)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (līdz 13.09.2012.);
  • Saimnieciskā komisija (priekšsēdētājs) (līdz 01.04.2012.);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013. līdz 18.01.2014) 
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (līdz 06.12.2011.);
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisija (līdz 28.11.2012.);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija  (no 21.02.2012. līdz 24.10.2012.).
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides apakškomisija (priekšsēdētājs no 18.09.2012.)
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā.
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot