plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Einārs Cilinskis Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
 
11.Saeimas deputāts., Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs.
 
30.01.2014 nolika savu deputāta mandātu uz VARAM ministra amata pildīšanas laiku. Pēc tam, kad ministrs izlēma piedalīties 16.marta gājienā, ministru prezidente LStraujuma aicināja nolikt ministra mandātu. 20.03.2014 atjaunoja Saeimas deputāta mandātu. 
 
Pirms tam 10.Saeimas deputāts. Bijis Augstākās padomes deputāts, Rīgas Domes deputāts (1989-1997, 2005-2009). 2008.gadā tika ievēlēts par Rīgas domes jaunizveidotās Pretkorupcijas komisijas vadītāju
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (no 03.11.2011. līdz 30.01.2014);
  • Eiropas lietu komisija (no 08.12.2011 līdz 30.01.2014; no 20.03.2014.);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (līdz 03.11.2011.);
  • Sociālo un darba lietu komisija (no 20.03.2014)
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (līdz 08.12.2011 līdz 08.12.2011.);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 30.01.2014)
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot