plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Gaidis Bērziņš Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
4
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Kurzemes vēlēšanu apgabala

CVK deklarācija

11.Saeimas deputāts

Pēc ievēlēšanas 11.Saeimā kļuva par LR Tieslietu ministru, līdz no amata atkāpās 2012.gada 5.jūlijā, kad amatā stājās J.Bordāns. No šīs dienas G.Bērziņš atgriezās Saeimā darbam deputāta amatā.

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Juridiskā komisija (no 05.07.2012.)
  • Nacionālā drošības komisija (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Juridisks komisijas Tiesu politikas apakškomisija (no 04.09.2012.)
  • Juridiskās komisijas Pilsonības likuma grozījumu apakškomisija (līdz 01.06.2013.)
  • Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisija (no 14.11.2013)  

Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā

 

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot