plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Gunārs Rusiņš Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Ievēlēts no Vidzemes apgabala

 
11.Saeimas deputāts, ievēlēts no Zatlera Reformu partijas, no kuras 16.10.2011. izstājies, darbojas neatkarīgo deputātu grupā.
 
Pirms tika ievēlēts 11. saeimā, bija SIA "TM SECURITY SERVICE" personāla vadītājs, bijušais Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta vadītājs, Latvijā dzīvojošo Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu asociācijas  valdes priekšsēdētājs
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
  • Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija (no 20.10.2011 līdz 03.07.2014)
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija;
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (no 21.02.2012 līdz 03.09.2013).
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot