plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Guntars Bilsēns Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
5
balsojumi

Deputāta profils

 

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala
 
 
Pirms ievēlēšanas 11.Saeimā bija Valmieras domes deputāts, Valmieras 36.arodvidusskolas direktors
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (līdz 24.01.2013.);
  • Saimnieciskā komisija (Priekšsēdētāja biedrs) (no 20.10.2011 līdz 01.04.2012)
  • Pieprasījumu komisija (līdz 20.12.2013.);
  • Juridiskā komisija (no 24.01.2013 līdz 16.05.2013)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (no 16.05.2013; Sekretārs no 28.01.2014)
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (no 20.12.2012)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija;
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 23.01.2013);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides apakškomisija.
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot