plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Igors Meļņikovs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11. Saeimas deputāts
 
No 09.07.2014 vairāk nav pie Saskaņas Centra frakcijas piederošs deputāts, bet gan pie frakcijām nepiederošs deputāts. 
 
Pirms tam 10.Saeimas deputāts. No 2000.gada līdz 2010.gadam SIA „Karavīrs” valdes priekšsēdētājs
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Pieprasījumu komisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija (no 26.10.2011 līdz 23.03.2012);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 28.02.2012).
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot