plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Igors Meļņikovs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi
21.05.2012

Nodokļu parādi

2012.gada 13.maijā LTV raidījums „De facto”ziņoja, ka Saskaņas centra (SC) deputāts I.Meļņikovs ir iekļauts nodokļu parādnieku sarakstā. 2011.gadā VID Meļņikovam veicis nodokļu auditu un konstatējis nenomaksātus nodokļus, uzrēķinot nodokļu parādu un soda naudu aptuveni 76 000 latu apmērā. Meļņikovs audita rezultātus pārsūdzēja, bet VID ģenerāldirektore uzrēķinu atstāja spēkā un šobrīd Saeimas deputāts ierindots starp nodokļu parādniekiem. Visticamāk, strīdā gaidāma tiesvedība.

Raidījums norādīja arī uz neskaidrībām 2011.gada Valsts amatpersonas ienākumu deklarācijā. Proti, pagājušā gada deklarācijā I.Meļņikova uzkrājumi skaidrā un bezskaidrā naudā pieauguši par 34 387 LVL, kamēr viņš 2011.gada laikā nopelnījis vien 18 346 LVL.

I.Meļņikovs medijiem apgalvoja, ka naudu viņam uzdāvinājusi sieva, bet deklarācijā dāvinājums nav norādīts, jo šī informācija tikai nesen iesniegta Valsts ieņēmumu dienestam. Raidījums gan apšaubīja šādu deputāta skaidrojumu, norādot, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas, šādu informāciju VID deputāts iesniedzis vien tad, kad par to bija ziņots iepriekšējās nedēļas LTV raidījumā.

Avoti:

 

LTV De facto, 13.05.2012.

 

VID valsts amatpersonu deklarācijas
 

 

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot