plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Igors Meļņikovs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Finanses

I.Meļņikovam pieder dzīvojamā māja Jūrmalā un darbnīca Rīgā, kā arī pieder automašīna Mercedes Benz (2008.gada izlaidums).

Skaidrā naudā I.Meļņikovs 2010.gadā glabāja 5000LVL, bet bezskaidrā naudā 1000 LVL un 43000 eiro. 2011.gadā skaidras naudas uzkrājumi bija pieauguši līdz 9000 LVL, ievērojami pieauguši arī bezskaidras naudas uzkrājumi. Tā kā no deklarācijā paustās informācijas nav iespējams noteikt šādu ievērojamu uzkrājumu izcelsmi, Deputatiuzdelnas.lv ir vērsies VID, aicinot izvērtēt deklarācijā minēto. 2012.gada 20.jūnijā VID sniedza atbildi, ka par iesniegumā minēto faktu VID tiek veikta pārbaude un tiks izvērtēts, vai I.Meļņikova kārtējā valsts amatpersonas deklarācija par 2011.gadu ir izsniegta un aizpildīta noteiktajā kārtībā.

Mediji ir pievērsuši uzmanību I.Meļņikova uzkrājumu pieaugumam. LTV raidījumam "De facto" Meļņikovs skaidrojis, ka ka naudu viņam uzdāvinājusi sieva, bet deklarācijā dāvinājums nav norādīts, jo šī informācija tikai nesen iesniegta Valsts ieņēmumu dienestam. Raidījums gan apšaubīja šādu deputāta skaidrojumu, norādot, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas, šādu informāciju VID deputāts iesniedzis vien tad, kad par to bija ziņots iepriekšējās nedēļas LTV raidījumā.

Tāpat 2011.gadā VID veicis I.Meļņikova nodokļu auditu un konstatējis nenomaksātus nodokļus, uzrēķinot nodokļu parādu un soda naudu aptuveni 76 000 latu apmērā. Meļņikovs audita rezultātus pārsūdzēja, bet VID ģenerāldirektore uzrēķinu atstāja spēkā un šobrīd Saeimas deputāts ierindots starp nodokļu parādniekiem. Visticamāk, strīdā gaidāma tiesvedība.

2012.gadā deputātam vairāk nav skaidrās naudas uzkrājumu un bezskaidrās naudas uzkrājumi samazinājušies līdz 39 764 LVL.

Avots: VID valsts amatpersonas deklarācijas.

 

2011

 

2012

 

2013

 

2014

 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot