plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Ilmārs Latkovskis Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
4
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts, Pilsonības likuma izpildes komisijas priekšsēdētājs
 
Pirms tam SIA Hansamedia (veido TV raidījumus „Viss notiek!”, „Naudas zīmes” u.c.) līdzīpašnieks, valdes loceklis un radošais direktors
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (līdz 17.11.2011.);
  • Sociālo un darba lietu komisija (no 17.11.2011.līdz 30.01.2014);
  • Sabiedrības saliedētības komisija (priekšsēdētājs);
  • Pilsonības likuma izpildes komisija (no 20.10.2011 lidz 21.10.2011)
  • Ārlietu komisija (no 30.01.2014)
  • Juridiskās komisijas Pilsonības likuma grozījumu apakškomisija (no 16.11.2011 līdz 11.09.2012)
  • Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija (no 19.09.2012.). 
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot