plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Ilze Viņķele Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
8
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Rīgas vēlēšanu apgabala.

Deklarācija CVK.

17.10.2011 kļūs par Saemas deputāti, bet 03.11.2011. noliek deputātes mandātu, lai pildītu Labklājības ministres amata pienākumus. 

23.01.2014 atjauno Saeimas deputātes mandātu pēc V.Dombrovska ministru kabineta demisionēšanas 2013.gada 27.novembrī.

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Sociālo un darba lietu komisija (priekšsēdētāja biedre) (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Saimnieciskā komisija (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Sociālo un darba lietu komisija (no 23.01.2014)
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (no 20.03.2014)

 

Informācija par Saeimas deputāti Saeimas mājas lapā.

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot