plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Inese Aizstrauta Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Vidzemes vēlēšanu apgabala.

Deklarācija CVK.

11.Saeimas deputāte uz laiku, kamēr Zaļo un Zemnieku savienības deputāts ieņem ministra amatu (deputāte nodeva svinīgo solījumu 23.01.2014).

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (no 23.01.2014 līdz 06.02.2014)
  • Sabiedrības saliedētības komisija (no 23.01.2014)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (no 06.02.2014 līdz 06.06.2014)
  • Ārlietu komisija (sekretāre) (no 05.06.2014)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (Priekšsēdētāja)(no 13.05.2014)

Informācija par Saeimas deputāti Saeimas mājas lapā

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot