plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Inga Bite Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
12
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
 
11.Saeimas deputāte, Saeimas priekšsēdētājas biedre līdz 2012.gada 14.jūnijam.
 
Pirms ievēlēšanas par 11.Saeimas deputāti bija LR Augstākās tiesas senatora palīdze, pašnodarbinātā. Iepriekš strādājusi LR Valsts kancelejā (2005-2011)
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 20.10.2011. līdz 16.02.2012.);
  • Pieprasījumu komisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija (no 16.02.2012. līdz 05.09.2013).
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013.)
  • Ārlietu komisija (no 05.09.2013)
  • Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija (sekretāre);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 17.09.2013)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (no 17.09.2013)
  • Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisija (sekretāre) (14.11.2013)
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013 līdz 18.01.2014, sekretāre no 14.05.2013)  

Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot