plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Inga Vanaga Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
20
balsojumi

Ievēlēta no Zemgales vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāte
 
No 02.12.2013 pie frakcijām nepiederoša deputāte, vairāk nepārstāv Reformu partijas frakciju.
 
Pirms tam Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sociālo zinātņu fakultātes prodekāne, lektore.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (sekretāre) (no 20.10.2011 līdz 05.09.2013);
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija (no 05.09.2013 līdz 06.02.2014)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (no 06.02.2014)  
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (no 28.03.2012.);
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija (no 09.10.2012.). 

Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā.

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot