plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Ingmārs Līdaka Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
4
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts.
 
Pirms tam Saeimas deputāts 10. un 9. Saeimā.
 
Latvijas Zaļās partijas domes loceklis, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks.
Zooloģiskā dārza atbalsta biedrības priekšsēdētājs, bijušais Rīgas Domes deputāts (2001-2005), bijušais Vides konsultatīvās padomes priekšsēdētājs.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (no 20.10.2011 līdz 29.01.2014);
  • Sabiedrības saliedētības komisija;
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (no 29.01.2014)  
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 15.05.2012);
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides apakškomisija (sekretārs).

Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā.

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot