plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Inguna Rībena Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Ievēlēta no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāte
 
No 18.06.2014 ir pie frakcijām nepiederoša deputāte un vairāk Saeimā nepārstāv Vienotības frakciju.
 
Bijusi arī 8., 9. un 10. Saeimas deputāte no JL (Vienotības), kultūras ministre E. Repšes valdībā (2002 — 2004), biedrības "Ojāra Vācieša biedrība" valdes locekle, biedrības "Latvija Tibetai" valdes locekle. Bijusi aģentūras "Rīgai 800" vadītāja
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Izglītības, zinātnes un kultūras komisija (no 20.10.2011 līdz 15.12.2011);
  • Pieprasījumu komisija;
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 15.12.2011. līdz 02.02.2012.); 
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija)
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.05.2013. līdz 18.01.2014)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija;
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas apakškomisija (sekretāre no 10.11.2011.).
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot