plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Inita Bišofa Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
138
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Kurzemes vēlēšanu apgabala

 
 
11.Saeimas deputāte
 
Pirms tam biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” Liepājas komitejas izpilddirektore, biedrības „Interešu centra „Pēcskola” valdes priekšsēdētāja, biedrības „ Liepājas nevalstisko organizāciju centrs” valdes locekle, biedrības „Liepājas Optimistu pulks” valdes locekle, SIA “Ģimenes saliņa” valdes locekle
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:

 

  • Sociālo un darba lietu komisija (sekretāre) (no 20.10.2011.) ;
  • Pieprasījumu komisija (no 27.09.2012. līdz 19.09.2013);
  • Saimnieciskā komisija (līdz 01.04.2012.).
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (no 19.09.2013.)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas apakškomisija(no 22.11.2011 līdz 01.10.2013)
  • Sociālo un darba lietu komisijas Sociālās drošības apakškomisija  (no 21.12.2011)
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides apakškomisija (no 08.10.2013)
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot