plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Irina Cvetkova Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
6
balsojumi

Ievēlēta no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
 
11.Saeimas deputāte
 
Līdz 09.07.2014 bija deputāte no Saskaņas Centra frakcijas, bet šobrīd ir pie frakcijām nepiederoša deputāte un 2014.gada 4.oktobra vēlēšanās kandidē no Latvijas Krievu Savienības saraksta. 
 
Pirms tam SIA "Legal&Business consulting" valdes locekle,  biedrība "Legal Help" valdes locekle,  pašnodarbināta persona, maksātnespējas procesu administratore

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Juridiskā komisija;
  • Sabiedrības saliedētības komisija (līdz 05.09.2013);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013 līdz 18.01.2014.)
  • Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija (no 16.11.2011.).
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (no 21.11.2012.līdz 04.09.2013)

Informācija par deputāti Saeimas māja lapā

Mājas lapa:

www.cvetkova.lv

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot