plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Janīna Kursīte-Pakule Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Kurzemes apgabala

 
11.Saeimas deputāte
 
Saeimas deputāte arī 9. un 10. Saeimā,  Latvijas Universitātes profesore,  nodibinājuma "Letonikas fonds", valdes locekle,  politiskās partijas "Pilsoniskā savienība" valdes locekle,  biedrības  "Latvija Tibetai" valdes locekle.
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (no 20.10.2011 līdz 12.09.2013; no 16.01.2014);
  • Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija (sekretāre) (no 20.10.2011 līdz 03.07.2014);
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 12.09.2013 līdz 16.01.2014)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas apakškomisija;
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas apakškomisija (no 02.11.2011.). 

Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā.

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot