plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Jānis Klaužs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
4
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Latgales apgabala

 
 
11.Saeimas deputāts
 
Pirms tam 10.Saeimas deputāts, Sociāli politiskas novada attīstības biedrības "Līvāni" valdes loceklis
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija (no 20.10.2011 līdz 23.01.2014)
  • Saimnieciskā komisija (līdz 01.04.2012.)
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija (no 23.01.2014)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 19.03.2013.)
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot