plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Jānis Urbanovičs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
10
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts
 
Pirms tam – LR Saeimas deputāts kopš 1993.gada. Partijas “Saskaņa” vadītājs, Saskaņas centra Saeimas frakcijas vadītājs. 11.Saeimas vēlēšanās bija viens no SC premjera amata kandidātiem
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Nacionālās drošības komisija (līdz 19.01.2012.);
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 15.12.2012. līdz 05.09.2013);
  • Pieprasījumu komisija (no 19.01.2012.);
  • Izglītības, zinātnes un kultūras komisija (līdz 17.11.2011.);
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisija (līdz 04.10.2012.) .
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot