plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Jānis Vucāns Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Kurzemes apgabala

 
11.Saeimas deputāts, Saeimas sekretāra biedrs.
 
Iepriekš 10. Saeimas deputāts, Saeimas priekšsēdētāja biedrs,  Ventspils Augstskolas profesors, vadošais pētnieks, "Latvijai un Ventspilij" valdes loceklis
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
  • Saimnieciskā komisija (līdz 01.04.2012.);
  • Pieprasījumu komisija (no 17.05.2012.);
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (no 23.01.2014)
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas apakškomisija;
  • Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija (no 02.11.2011, no 29.01.2014 priekšsēdētājs);
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisija (līdz 08.11.2011.).
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot