plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Kārlis Eņģelis Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
6
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
 
Pirms ievēlēšanas 11.Saeimā bija jurists SIA "Hipotēku bankas nekustamā īpašuma aģentūra"
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
  • Eiropas lietu komisija (no 20.10.2011 līdz 19.09.2013; no 13.02.2014);
  • Juridiskā komisija (līdz 12.01.2012.);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Latvijas Krājbankas uzraudzības nodrošināšanas, darbības apturēšanas un maksātnespējas procesa ietekmi uz Latvijas Republikas finanšu sistēmu (sekretārs) (līdz 01.09.2012.);
  • Ārlietu komisija (no 12.01.2012. līdz 05.09.2013);
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 09.05.2013 līdz 19.09.2013);
  • Pieprasījumu komisija (no 19.09.2013);
  • Izglītības, kultūras un zinātnes komisija (no 05.09.2013 līdz 23.01.2014);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (no 23.01.2014)
  • Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (no 21.02.2012 līdz 18.03.2014);
  • Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija (no 21.02.2012. līdz 02.10.2013).
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 02.10.2013)
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot