plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Kārlis Seržants Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts
 
Iepriekš10.Saeimas deputāts, LNT raidījuma “Degpunktā” vadītājs
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija (no 20.10.2011 līdz 06.02.2014);
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija (no 20.10.2011 līdz 23.01.2014);
  • Juridiskā komisija (no 23.01.2014)
  • Nacionālā drošības komisija (06.02.2014)
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Latvijas Krājbankas uzraudzības nodrošināšanas, darbības apturēšanas un maksātnespējas procesa ietekmi uz Latvijas Republikas finanšu sistēmu (līdz 01.09.2012.);
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija (sekretārs);
  • Juridiskās komisijas Pilsonības likuma grozījumu apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (sekretārs)
  • Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisija (no 14.11.2013)  
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot