plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
  Liene Liepiņa
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
0
balsojumi

Deputāta profils

Liene Liepiņa apstiprināta Saeimas deputātes amatā 2013.gada 12.septembrī uz laiku, kamēr 11.Saeimā ievēlētais Valdis Dombrovskis, uz Ministru prezidenta pilnvaru termiņa laiku, ir nolicis deputāta mandātu. 2013.gada 8.augustā I.Čaklais nolika sava deputāta pilnvaras un L.Liepiņa secīgi tika apstiprināta I.Čakla vietā. 23.01.2014 beigusi pildīt deputāta funkcijas, V.Dombrovskim atgriežoties darbā Saeimā. 

05.06.2014 apstiprināta par Saeimas deputāti, ievēlot A.Pabriku par Eiropas Parlamenta deputātu.

Ievēlēta no Vidzemes vēlēšanu apgabala.

Deklarācija CVK

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (no 12.09.2013 no 16.01.2014; no 12.06.2014)
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (19.09.2013 līdz 23.01.2014)
  • Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija (no 16.01.2014 līdz 23.01.2014)
  • Pieprasījumu komisija (no 12.06.2014)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (no 25.09.2013 līdz 23.01.2014)

Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot