plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Lolita Čigāne Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
7
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēta no Rīgas vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāte uz laiku, kamēr 11.Saeimā ievēlētais A.Vilks ir nolicis deputāta mandātu, lai pildītu ministra pienākumus
 
Pirms tam 10.Saeimas deputāte, biedrības “Meierovica biedrība par progresīvām pārmaiņām” valdes locekle, biedrības “Sabiedrības par atklātību - Delna” padomes priekšsēdētāja (2008-2010), bijusi Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētniece, vadījusi vairākus projektus partiju finanšu priekšvēlēšanu kontrolei, politikas eksperte.
 
Darbs 11. Saeimas komisijās:
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (no 09.11.2011 līdz 24.10.2013; no 23.01.2014);
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (līdz 03.05.2012.);
  • Eiropas lietu komisija (no 03.05.2012.līdz 03.07.2014);
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (no 24.10.2013 līdz 23.01.2014)
  • Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija (no 03.07.2014)
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija (no 15.11.2011 līdz 26.02.2014);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Nacionālā attīstības plāna izstrādes un ieviešanas uzraudzības apakškomisija (no 23.11.2011 līdz 27.02.2014);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija.
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisija (no 04.03.2014)
  • Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Inovāciju un zinātnes apakškomisija (no 04.03.2014)
 
Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot