plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Romualds Ražuks Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts
 
Pirms tam Jūrmalas domes deputāts, Zatlera Reformu partijas Jūrmalas nodaļas valdes priekšsēdētājs, LR Aizsardzības ministrijas Aizsardzības politikas departamenta Divpusējās sadarbības nodaļas vecākais eksperts, bijis Jūrmalas pilsētas mērs
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Ārlietu komisija (priekšsēdētājs līdz 21.12.2011.);
  • Pieprasījumu komisija (priekšsēdētājs no 21.12.2011.)
  • Pilsonības likuma izpildes komisija (no 20.10.2011 līdz 15.12.2011)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (priekšsēdētāja biedrs no 15.05.2013.).
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 25.04.2013. līdz 09.05.2013.)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Nodokļu politikas apakškomisija (priekšsēdētājs no 31.01.2013.);
  • Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisija (sekretārs);
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 26.02.2013.). 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot