plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Sergejs Dolgopolovs Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
2
balsojumi

Deputāta CV

 

Dzimis: 03.09.1941
 
Ģimenes stāvoklis: precējies, ir dēls un meita, mazdēls un mazmeita.
 
Izglītība: augstākā — 1963. gadā absolvējis Rīgas Politehniskā institūta Ķīmijas fakultāti, vēlāk — aspirantūru.
 
Darba pieredze: Strādājis Rīgas pusvadītāju rūpnīcā «Alfa», Latvijas arodbiedrības valdē, bijis Latvijas Komunistiskās partijas Centrālkomitejas (CK) Valsts un nevalstisko organizāciju sektora vadītājs.
1990. — 1995. gadā — Rīgas pilsētas izpildkomitejas Kadru daļas vadītājs. 1995. gadā — komercfirmas «Fenikss» direktors.
1998. gadā — Tautas saskaņas partijas Saeimas frakcijas vecākais konsultants. Kopš 1998. gada septembra — Rīgas domes deputāts. No 2001. gada marta līdz 2005. gada martam — Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks.
2005. gadā ievēlēts par Rīgas domes deputātu no partijas «Jaunais centrs» saraksta. Strādāja Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā un Finanšu un administrācijas lietu komitejā, kā arī Budžeta komisijā.
Strādā Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā un Finanšu un administrācijas lietu komitejā.
2006 gadā oktobrī ievēlēts 9.Saeimā. Vadīja Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju, strādāja Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijā
2009. gada jūnijā ievēlēts par Rīgas domes deputātu. 2009. gada jūlijā kļuvis par Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāju, strādā arī domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā.
Sabiedrības integrācijas fonda valdes loceklis, Latvijas Olimpiskās komitejas loceklis, Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis.
 
Valodas: krievu, latviešu un angļu.
 
Aizraušanās: makšķerēšana, teātris, grāmatas.
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot