plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Valdis Dombrovskis Foto: Valsts Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
9
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala.

Deklarācija CVK

Saeimas deputāts no 17.10.2011. Noliek Saeimas deputāta mandātu 03.11.2011, lai pildītu Ministra prezidenta amata pienākumus. 

23.01.2014. atjauno Saeimas deputāta mandātu, jo beidz pildīt Ministra prezidenta pienākumus.

V.Dombrovskis atkāpjoties uzņēmās politisko atbildību par traģēdiju Zolitūdē, kas notika 2013.gada 21.novembrī. 

V.Dombrovskis pildīja Ministra prezidenta pienākumus visilgāk Latvijas jauno laiku vēsturē 1722 dienas, premjera posteni tika ieņemts trīs valdībās pēc kārtas.

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Publisko izdevumu un revīzijas komisija (no 20.10.2011 līdz 03.11.2011)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (no 23.01.2014)

 

Informācija par Saeimas deputātu Saeimas mājas lapā.

 

 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot