plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Valdis Zatlers Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
11
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Vidzemes vēlēšanu apgabala

 
11.Saeimas deputāts. „Zatlera Reformu partijas”  valdes priekšsēdētājs, biedrības "Reformu domnīca" valdes loceklis.
Pirms tam - Latvijas Valsts prezidents (2007—2011), Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas direktors (1994 - 2007) un valdes priekšsēdētājs (2004 - 2007).
 
Darbs 11.Saeimas komisijās:
  • Ārlietu komisija;
  • Nacionālās drošības komisija (priekšsēdētājs);
  • Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisija (no 26.10.2011 līdz 21.12.2011);
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Korupcijas novēršanas apakškomisija;
  • Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija (no 21.02.2012 līdz 18.03.2014).
 
Informācija par deputātu Saeimas mājas lapā
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot