plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Vilnis Ķirsis Foto: Saeimas Kanceleja
Kā deputāts pārstāv tautas intereses:
 
Slikti
Labi
3
balsojumi

Deputāta profils

Ievēlēts no Rīgas vēlēšanu apgabala

Deklarācija CVK

11.Saeimas deputāts uz laiku, kamēr Izglītības un zinātnes ministra pienākumus pilda Vjačeslavs Dombrovskis (deputāts nodeva svinīgo solījumu 06.06.2013).

V.Ķirsis līdz šim bija Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs.

2013.gada 1.jūnijā no Reformu partijas saraksta kandidēja Rīgas domes vēlēšanā

Darbs 11.Saeimas komisijās:

  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija (no 06.06.2013)
  • Pieprasījumu komisija (no 06.09.2013)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 10.09.2013)
  • Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisija (no 05.09.2013)
  • Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisija (no 10.09.2013)
  • Parlamentārās izmeklēšanas komisija par Ķemeru sanatorijas pārvaldīšanas juridisko un faktisko situāciju, izvērtēt Ķemeru sanatorijas privatizācijas tiesiskumu, privatizācijas līguma izpildi, kā arī izvērtēt situāciju saistībā ar SIA "Ominasis Latvia" reģ. Nr.40003417017 maksātnespēju (no 19.09.2013 līdz 18.01.2014)

    Informācija par deputāti Saeimas mājas lapā

  •  
    Pievienot komentāru
    Vārds:*
    E-pasts:*
    Pievienot