plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Anna Seile

Deputāta profils

Partija: Vienotība
 

Apraksts

Partiju maiņa

 

1989.gadā A.Seile kļuva par LNNK biedri, savukārt 1990. gadā par Zaļās partijas biedri. 5.Saeimas vēlēšanās kandidējusi LNNK sarakstā, ievēlēta par priekšsēdētāju un līdz ar to izstājusies no Latvijas Zaļās partijas. 7.Saeimas vēlēšanās kandidējusi no TB/LNNK saraksta, bet 2008.gada februārī izstājās no VL-TB/LNNK. Seile aģentūrai LETA skaidroja, ka aiziešana no partijas ir liela politiskā izšķiršanās, taču tuvākajā laikā no partijas grasoties izstāties vēl vairāku nodaļu biedri, tādēļ arī deputāte izšķīrusies par šādu soli un plāno pamest partiju kopā ar citiem nodaļu biedriem. Politiķe stāstīja, ka esot saņēmusi Vidzemes un Kurzemes grupu atbalstu.
Līdz ar A.Seili apvienību pameta vairāki citi redzami apvienības politiķi, vairāk nekā 80 biedri. Vēlāk daļa no viņiem, kopā ar partiju „Jaunais laiks” pametušajiem biedriem, nodibināja Pilsonisko savienību.
 
Avoti:
M.Līcīte Arī Seile paziņo par izstāšanos no TB/LNNK, Leta, 06.02.2008.
 
 
 

Sniegusi liecības „Lemberga stipendiātu” lietā

 
Kā ziņo aģentūra LETA, A.Seile bija viena no vairākiem Saeimas deputātiem, kura sniegusi liecības prokuratūrai tā sauktajā Lemberga stipendiātu lietā. Ģenerālprokurors J.Maizītis medijiem atzina, ka vairāki bijušie un esošie politiķi ir aicināti uz prokuratūru sniegt liecības, taču tas nenozīmē, ka viņi tiek turēti aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.
 
Avots:
L.Grundule „Raidījums: Iespējams, Lemberga "stipendiātu" sarakstā atrodami LC, JL un citi politiķi”, LETA, 01.08.2008.