plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Jānis Kuzins

Deputāta profils

Partija: PCTVL
 

Apraksts

 

 
PCTVL (Latvijas Jaunatnes partija)
"Krasnodarstrojtransgaz" filiāles Baltijā direktors un Apvienotās daudznozaru arodbiedrības valdes priekšsēdētājs, Jūrmalas domes deputāts (2005-2009).
Deklarācija CVK
 
Attīstības plāna grozījumi
 
Jānis Kuzins bija viens no deputātiem, kas Jūrmalas domē 2006.gadā atbalstīja iedzīvotāju neapmierinātību izraisījušos Jūrmalas attīstības plāna grozījumus, kas paredzēja nodot apbūvei vairākas dabas pamatnes teritorijas. Bija aizdomas, ka teritoriju statusa maiņa tiek īstenota atsevišķu uzņēmēju interesēs. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija pēc gada apturēja attīstības plāna grozījums septiņās strīdus teritorijās.
 
Avoti: Diena
 
Aizdomas par nepamatoti lielu atalgojumu
 
Laikraksts “Dienas Bizness” ziņoja, ka 2007.gadā četri Jūrmalas domes deputāti, tajā skaitā arī Jānis Kuzins, par pašvaldības īpašuma Jūras ielā 1 izsoles organizēšanu kopā esot saņēmuši 48 651 LVL lielu atlīdzību. Laikraksts bija noskaidrojis, ka tik lielas summas par izsoļu organizēšanu saviem darbiniekiem vai deputātiem nemaksā nedz citu pilsētu pašvaldības, nedz Privaizācijas aģentūra un Valsts nekustamo īpašumu aģentūra.  Jānis Kuzins vēlāk izplatīja paziņojumu, apgalvojot, ka izsoli organizēja 17 cilvēki, un viņu darba apmaksai tika tērēti kopā 22 179 latu. Viņš pats esot saņēmis tikai 1700 latu pirms nodokļiem, turklāt šo summu ziedojis labdarībai.
 
Avoti: LETA, Dienas Bizness, BNS
 
Brāļa iekārtošana pašvaldības uzņēmuma vadībā
 
2006.gada 22.martā, gadu pēc Jāņa Kuzina ievēlēšanas par Jūrmalas domes deputātu, viņa brālis Māris Kuzins kļuva par SIA “Jūrmalas ūdens” valdes locekli. Savukārt no 2006.gada līdz 2009.gada rudenim Māris Kuzins bija pašvaldības SIA “Jūrmalas ātrā palīdzība” valdes loceklis. Jānis Kuzins ir sava brāļa Māra kredīta galvotājs, abiem brāļiem kopīpašumā pieder zeme un māja Jūrmalā.
 
Avoti: VID
 
Parādsaistības
 
 
Jāņa Kuzina parādsaistības 2008. un 2009.gadā nedaudz pārsniedza 130 000 LVL.
 
Ziedojumi
 
Pašvaldības SIA “Jūrmalas ūdens” valdes loceklis kopš 2006.gada. Laika posmā līdz 2009.gadam šajā pašvaldības uzņēmumā nopelnījis gandrīz 15 000 latu. Partijām “Dzimtene”, PCTVL un “Latvijas Jaunatnes partija” kopš 2006.gada ziedojis 5329,29 LVL.
 
 
 
Partiju maiņa
 
Jānis Kuzins bija LSDSP biedrs, šīs partijas Jaunatnes organizācijas prezidents (2003-2004). 2004.gadā viņš izveidoja Latvijas Jaunatnes partiju. 2005.gada pašvaldību vēlēšanās tika ievēlēts Jūrmalas domē no “Dzimtenes” saraksta.