plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Laura Bulmane

Deputāta profils

 

Apraksts

 

Bezpartejiska.
Bērnu Slimnīcas fonda valdes locekle, Vītolu fonda padomes locekle; bijusī uzņēmēja, no 2005.gada līdz 2009.gadam – Rīgas domes deputāte

Deklarācija CVK

Pirms kļūšanas par bezpartejisku apvienības „Visu Latvijai!”-TB/LNNK kandidāti 10.Saeimas vēlēšanās, bija partijas Jaunais laiks (JL) biedre un 2005.gada pašvaldību vēlēšanās no JL tika ievēlēta par Rīgas domes deputāti. 2009.gadā iestājās partijā „Sabiedrība Citai Politikai”. Pašlaik - bezpartejiska apvienības „Visu Latvijai!”-TB/LNNK 10.Saeimas deputāta kandidāte.

 

Kandidātes komentārs portālam kandidatiuzdelnas.lv:

 

Esmu dzimusi Venecuēlā, bet augusi ļoti latviskā ģimenē. Beidzu inženierzinātņu fakultāti Kanādā un pirms 16 gadiem pārcēlos uz dzīvi Latvijā. Paralēli strādājot Rīgas Domē un Bāriņtiesā, esmu aktīvi darbojusies NVO – Vītolu fondā, Latvijas Samariešu apvienībā, Bērnu slimnīcas fondā. Mans sirdsdarbs  ir palīdzības sniegšana bērniem, sirmgalvjiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, grūtībās nonākušiem. 

Iesaistoties politikā, mans mērķis ir piedalīties likumu izstrādē, kas palīdzētu bērniem un ģimenēm. Arī pēc vēlēšanām turpināšu aktīvi darboties sociālajā jomā.

Izvēloties strādāt kopā ar „Visu Latvijai! – Tēvzemei un brīvībai/LNNK”, esmu pārliecināta, ka tā īstenosim latvisku politiku, stiprināsim latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, skolās uzsāksim mācīt Latvijas vēsturi, domāsim par valsti kā par ģimeni.

LAURA BULMANE