plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Mihails Gavrilovs

Deputāta profils

 

Apraksts

 

Rīgas domes deputāts kopš 2001.gada. Latvijas krievu biedrību asociācijas prezidents

Deklarācija CVK

Rīgas domnieki 2007.gadā komandējumos iztērējuši 360 000 latu, kas ir par 60 000 vairāk nekā iepriekšējā gadā, raksta avīze “Rīgas Balss”. Šo braucienu vidū ir arī tādi, kurus pat paši deputāti atzīst par bezjēdzīgiem, piemēram, Mihails Gavrilovs 2007.gadā trīs reizes par Rīgas domes naudu devies uz Krieviju, apmeklējis arī Pasaules krievu tautas sapulci.

Avots: Diena, Rīgas Balss

 

Valsts amatpersonas ienākumu deklarācijā par 2009.gadu norādījis, ka skaidrā naudā glabā 12 000 LVL.

M. Gavrilova iesniegtās amatpersonas deklarācijas VID

 

Publikācijās presē tika izteiktas aizdomas, ka no apvienības “Dzimtene” 2005.gadā Rīgas domē ievēlētais M.Gavrilovs, viņa pārstāvētajai apvienībai atrodoties opozīcijā, ir atbalstījis labējo koalīciju, tādējādi iegūstot koalīcijas partiju labvēlību un amatus pašvaldības uzņēmumos.

Drīz pēc ievēlēšanas M.Gavrilovs balsojumos sāka atbalstīt Latvijas Pirmo partiju (LPP) un domes koalīciju kopumā. Kad Rīgas mērs Aivars Aksenoks (tobrīd JL) balsoja par algas palielināšanu sev pašam un citām domes vadošām amatpersonām, opozīcijā esošā apvienība „Dzimtene” atturējās, bet no šīs partijas domē ievēlētais M.Gavrilovs balsoja par algu palielināšanu, tādā veidā lēmumam nodrošinot vajadzīgo balsu skaitu. 2007.gada janvārī M.Gavrilovs iestājās Latvijas Pirmajā partijā. Kopš 2006.gada M.Gavrilovs ieņēma amatus Rīgas pašvaldības uzņēmumos. 2006.gadā kļuva par padomes priekšsēdētāja vietnieku pašvaldības SIA “Ķengaraga nami”, kopš 2007.gada padomes locekli pašvaldības SIA “Rīgas ūdens”, kur darbojās līdz 25.05.2009. Kopā šajos uzņēmumos atalgojumā saņēmis 27 599,41 LVL.

Avots: LETA

Partiju maiņa

1997.gadā iecelts par Krievu partijas līdzpriekšsēdētāju, un šī partijas sarakstā kandidējis 2001.gada Rīgas domes vēlēšanās, kā arī 8.Saeimas vēlēšanās 2002.gada oktobrī. 2005.gada pašvaldību vēlēšanās startējis jau no politiski patriotiskās apvienības „Dzimtene” un Latvijas Sociālistiskās partijas saraksta. 2006.gadā M.Gavrilovs no apvienības „Dzimtene” saraksta startēja 9.Saeimas vēlēšanās, lai arī tolaik bija Rīgas domes deputāts. 2007.gada janvārī iestājās LPP.