plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter
Kā sazināties?

Ar  Saeimas deputātiem var sazināties elektroniski. Katram deputātam ir piešķirta elektroniskā pasta adrese, kas veidojas no viņa vārda un uzvārda, nelietojot garumzīmes un mīkstinājumus: Vards.Uzvards@saeima.lv. Izņēmumi ir gadījumi, kad deputātiem ir vairāki vārdi vai uzvārdi.

Izņēmumi:

Ojārs Ēriks Kalniņš (V) Ojars.Kalnins@saeima.lv
Janīna Pakule-Kursīte (V)Janina.Kursite@saeima.lv
Marjana Ivanova-Jevsejeva (SC) Marjana.Ivanova-Jevsejeva@saeima.lv
Zanda Kalniņa-Lukaševica (ZRP) Zanda.Kalnina-Lukasevica@saeima.lv
Inese Lībiņa-Egnere (ZRP) Inese.Libina-Egnere@saeima.lv


Vispārīgākos jautājumos jāsazinās ar Saeimas Apmeklētāju un informācijas centru.

Centra kontaktinformācija:
Saeimas informatīvais tālrunis: 67087321
e-pasts: info@saeima.lv
Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrs atrodas Rīgā, Jēkaba ielā 16 (ieeja no Trokšņu ielas)

Centrs pieņem apmeklētājus katru darba dienu
no plkst.9.00 līdz 16.30
Lai iekļūtu centrā, nav nepieciešama caurlaide.

Ikviens Saeimā var iesniegt arī savus priekšlikumus vai iesniegumu. Rakstveida iesniegumus Saeimai var nosūtīt pa pastu vai izteikt Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā, kur to noformēs rakstiski.
Latvijas Republikas Saeima, Jēkaba iela 11,
Rīga LV-1811;
iesniegumus iespējams nosūtīt arī elektroniski: saeima@saeima.lv;