plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter

Interneta vietni izstrādājusi sabiedriskā labuma biedrība „Sabiedrība par atklātību – Delna”, starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International  Latvijas nodaļa. 

Delna tika izveidota 1998.gada 27.augustā. 
 
Delnas misija ir veidot atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, biznesā un savstarpējās attiecībās.
 
Delnas darbības mērķis ir veicināt demokrātiskas sabiedrības veidošanos, sekmējot informācijas atklātību un korupcijas novēršanu.
 
Demokrātijā būtiskas ir ne vien godīgas vēlēšanas, bet arī godīga un atbildīga politika starpvēlēšanu laikā. Politisko atbildību jāspēj uzņemties gan demokrātiskās vēlēšanās ievēlētiem tautas priekšstāvjiem – Saeimas deputātiem, gan arī sabiedrībai – regulāri sekojot līdzi priekšstāvju darbībai, gan prasot atbildību par pieņemtajiem lēmumiem, darbībām, gan arī sadarbojoties labāku, sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu meklēšanā. 
 
Šis mājas lapas mērķis ir nodrošināt regulāru Saeimas darba uzraudzību pretkorupcijas, atklātības un demokrātijas stiprināšanas jomā un mudināt sabiedrību regulāri interesēties par Saeimas deputātu darbību.
 
Plašāk par Delnas darbību var uzzināt Delnas mājas lapā www.delna.lv
Sabiedrības par atklātību Delna birojs atrodas Rīgā, Čaka ielā 49 – 4, Rīgā, LV 1011. Epasts: deputatiuzdelnas@delna.lv, ti@delna.lv Tālrunis: 67285585, fakss: 67285584. 
 
 
Projektu “Parlamentārā uzraudzība un deputātu atbildīgums: interneta rīks www.deputatiuzdelnas.lv” finansiāli atbalsta Sorosa fonds – Latvija Tiesiskas valsts programmas ietvaros. Plašāka informācija par Sorosa fonda – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv