plauksta plauksta
icon_delna icon_trans icon_facebook icon_facebook icon_twitter

Finanses

Reformu partija 2012.gada 1.pusgadā ziedojumos saņēmusi 2501,37 LVL (18 ziedotāji).
 
Pirmajā pusgadā partija nav saņēmusi biedra naudas virs 200LVL (kas uzrādītos KNAB uzturētajā partiju biedru naudu datu bāzē).
 
Tā kā partija ir ievēlēta 11.Saeimā, tai pienākas valsts finansējums. Valsts finansējums, kas katru gadu turpmākos trīs gadus līdz nākamajām vēlēšanām pienākas RP ir 95 428 LVL.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PIRMS TAM
 
Vairāki ziedotāji partijai atvēlējuši ap tūkstoš latiem, portāls www.pietiek.com vērsa uzmanību, ka ziedotāji bijuši gados jauni cilvēki un izteica aizdomas par ziedotās naudas izcelsmi, jo septiņi mazpazīstami cilvēki vecumā no 22 līdz 27 gadiem, bez vērā ņemamiem īpašumiem, kapitāldaļām un amatiem uzņēmējsabiedrībās, 2011.gada augustā atvēlējuši partijai  ap tūkstoš latiem katrs. 
 
Dažas nedēļas pēc partijas dibināšanas no tās tika izslēgts Artūrs Zvejsalnieks. Saskaņā ar ZRP valdes rīcībā esošu informāciju A. Zvejsalnieks mēģinājis piesaistīt partijai neskaidras izcelsmes finansējumu. Portāls pietiek.com ziņoja, A. Zvejsalnieks meklējis tikšanās iespējas ar atsevišķiem ZRP vadošiem biedriem, minot, ka viņam ir klienti, kas varētu palīdzēt finansēt partiju.
 
 
Pievienot komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Pievienot